XX Niedziela Zwykła 14.08.2022 rok C

1. Dzisiejsza taca na Kurię w Olsztynie. Ryczałt.
  2. Dzisiaj po mszy o godz. 11.00 zebranie rodziców dzieci, które jadą na kolonię Caritas.
  3. Jutro Uroczystość Wniebowzięcia NMP. 15 sierpnia nasza Parafia obchodzi 40-lecie istnienia. Tego dnia Uroczysta msza św. o godz. 11.00 homilią ks. kan. Krzysztofa Bumbula. Po mszy św. zapraszam na festyn uświetniający tę uroczystość. W programie m.in. pokaz młodzieżowej drużyny OSP, występ artystyczny Jasia i Weroniki oraz Urszuli Walendziewskiej-Babiel. Możliwość skosztowania wypieków Pań z Targowa, Targowskiej Wólki, Rańska, Jeleniowa, Miętkich. Skorzystania z kiełbaski z grilla. Przewidziane są zawody sprawnościowe – drużyny 3 osobowe zachęcam żeby była przynajmniej 1 z każdej miejscowości.
  4. Na jutro miał być ukończony ołtarz w naszym kościele, jak poinformował mnie Pan, który wykonuję te prace, będziemy musieli jeszcze poczekać ze względów zdrowotnych.
  5. W minionym tygodniu odprowadziliśmy pochodzącego z Kałęczyna Radosława Sirutę.
  6. Bóg zapłać mieszkańcom Orzyn za zadbanie o posesję przykościelną.
  7. Informacja na temat podręczników do religii znajduje się na stronie parafialnej.

msze św. w niedziele i uroczystości

9.00 i 11.00

czynna w tym tygodniu

czwartek 16.00-16.45

w niedziele i uroczystości kościelne Kancelaria nieczynna zgodnie z treścią I przykazania kościelnego.

świętego Jana Chrzciciela

konto parafialne PKO SA